Palm CZ, s. r. o. - reklamní agentura

Zpět na přehled referencí

Böhm

Jsme český výrobce čalouněného nábytku se sídlem v Jihlavě, který na trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a. s.

Klademe důraz na dokonalou funkčnost, pohodlné sezení a špičkový design našich výrobků. Kvalita a precizní řemeslné provedení každého detailu je pro nás samozřejmostí. K výrobě používáme výhradně kvalitní, ekologicky a zdravotně nezávadné materiály.

Široká kolekce našich produktů plně uspokojí jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak i zákazníky, kteří preferují individuální provedení nebo nápaditý design nesoucí prvky luxusu.

Naše výroba má zakázkový charakter a ke každé zakázce volíme osobní přístup.  Výrobky z naší kolekce upravujeme podle individuálních požadavků zákazníků a umožňujeme volný výběr potahových materiálů.

Vyrábíme také atypický čalouněný nábytek určený do soukromých i veřejných prostor. Vybavujeme interiéry hotelů, lázeňských domů, restaurací, penzionů, administrativních objektů, kulturních domů apod.  

Každoročně uvádíme na trh nové modely a nové kolekce potahových materiálů. Reagujeme tím na měnící se trendy v životním stylu, v nábytkovém designu a v potahových materiálech.

Na připomínky zákazníků reagujeme odbornými radami a včasným servisem poskytovaným našimi zkušenými profesionály.

 

http://www.bohm-jihlava.cz/

Přihlášení administrátora